Plastová okna

Základní informace

1. KROK

Okna přijedeme bezplatně zaměřit a zpracujeme vám cenovou nabídku

Zpracování cenové nabídky

Na všechny naše činnosti vám bezplatně zpracujeme podrobnou věcnou a cenovou nabídku, kde jsou jednotlivě všechny položky vyspecifikovány. Cenu námi předloženou garantujeme, tedy nenavyšujeme.

Výběr je možný z několika druhů profilů v bílé barvě, nebo v barevném provedení dekorů imitace dřeva.

Dodáváme a montujeme veškeré doplňky k oknům. Vnitřní a venkovní parapety, vnitřní žaluzie, rolety, pevné nebo stahovací sítě proti hmyzu a žaluzie.

Po ukončení montážních prací a řádném předání díla platba proběhne v hotovosti, nebo převodem z vašeho účtu - nebereme žádnou zálohu!!!

Dodací lhůty jsou pro bílou barvu a standartní dekory 4-6 týdnů, pro ostatní barevná provedení 6-12 týdnů, termín je nutno vždy individuálně upřesnit.

Doprava oken na místo určení je zdarma.

Vzorky oken a doplňků vám rádi ukážeme a předvedeme v naší zakázkové kanceláři.

Záruka na okna je 60 měsíců, na parapety a žaluzie 24 měsíců.

Před započetím prací v bytových prostorách, je vhodné zakrýt nábytek, podlahy a ostatní příslušenství bytu.

2. KROK

DEMONTÁŽ

Demontáží se rozumí vybourání původních oken a dveří, vnitřních a venkovních parapetů (v případě že to zákazník požaduje) a odnos na určené místo (podesta patra v panelovém domě, dvůr u rodinného domku apod.)

3. KROK

MONTÁŽ

Montáží se rozumí zamontování výrobků do připravených otvorů (tj. zakotvení do ostění, nadpraží, zapěnění spáry PUR pěnou. Seřízení výrobků k jejich plné funkčnosti. Kotevní materiál a PUR pěna jsou v ceně montáže.

DALŠÍ KROKY

LIKVIDACE

Likvidací se rozumí odvoz starých oken včetně příslušenství, suti a následné uložení na skládce. Likvidace a odvoz odpadu se provádí společně s demontáží.

HRUBÝ ÚKLID

Úklid (smetení, vysání a odnos) hrubých nečistot, souvisejících s demontáží a montáží oken. Cena nezahrnuje zakrytí jednotlivých kusů nábytku, vysávání, utírání prachu, mytí oken a příslušenství.

VYÚČTOVÁNÍ ZA SLUŽBY

Všechen použitý materiál a zařízení je účtováno dle platné legislativy, se zvýhodněnou 15% DPH pro bytovou výstavbu, a 21% DPH pro ostatní výstavbu.

Copyright © 2010 - 2013 lainterier.cz, všechna práva vyhrazena