Zateplení budov

Základem snížení energetické náročnosti budov jsou úpravy jejich stavebního řešení, které se obvykle označují souhrnným pojmem „zateplování budov“.
Zateplování budov se liší. Patří k malé skupině stavebních technologií, které jsou přímo finančně návratné. Je to samozřejmě tím, že zateplování budov vede k úsporám energie na vytápění. A s rostoucí cenou energie se doba investiční návratnosti zkracuje.

Zateplení budov včetně dodatečného zateplování fasád u všech druhů staveb. Pokud se rozhodnete k zateplení budov s naší firmou, můžeme Vám zaručit profesionální přístup všech pracovníků.

Snížená spotřeba energie na vytápění umožní instalovat menší a tudíž investičně výhodnější zdroj tepla (kotel, zásobník paliva, výměník). Přitom platí, že zateplení budovy by mělo být navrženo a provedeno před návrhem či úpravou otopného systému a před jeho regulací. Kromě výhod při nákupu zdroje tepla s nižším výkonem se docílí i jeho hospodárnějšího provozu a zabrání se nutnosti případně opakované regulace otopného systému.
Peníze vložené do zateplení jsou návratnou investicí s vysokou mírou jistoty.Přínosy ze zateplení mají trvalý charakter, což vynikne v obdobích se sníženou ekonomickou silou uživatele či provozovatele (zateplení je výhodné zavést v produktivním věku).

Naše firma provádí zateplení fasád jak rodinných tak i bytových domů, s dodávkou kompletního stavebního materiálu. Veškeré námi používané zateplovací systémy jsou certifikované, kvalitní a odzkoušené. Díky dodržování technologických postupů docílíme nejvyšší možnou úsporu při vytápění. Samozřejmostí je také možnost volby finálního barevného odstínu omítky.

Copyright © 2010 - 2013 lainterier.cz, všechna práva vyhrazena